За облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю працедавці отримають понад 1,6 мільйона гривень компенсації

10 червня 2024

Понад 1,6 мільйона гривень компенсаційних виплат отримають буковинські роботодавці за облаштування інклюзивних робочих місць для осіб з інвалідністю. Мовиться про відшкодування за 25 робочих місць.

Робочі місця створені для людей з інвалідністю другої групи, які працюють на посадах діловодів, менеджерів, бухгалтерів, медичної сестри, манікюрників, інспектора з кадрів. Ці працівники мають загальне захворювання або ураження опорнорухового апарату.

Роботодавці, яким нададуть компенсації, здійснюють діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, роздрібної торгівлі, займаються вирощуванням зернових культур.

Компенсації за облаштування робочого місця склали від 66,6 тисяч гривень до 71 тисячі гривень. грн. За ці кошти підприємці придбали допоміжні засоби для піднімання людей, комп’ютерну техніку, спеціальні меблі та пристрій для виведення даних на комп’ютер, а також камери відеоспостереження.

Про це повідомляють у Чернівецькому обласному центрі зайнятості.

Довідково: працює компенсаційна програма для роботодавців за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Для людини з інвалідністю І групи компенсація складає 106,5 тисяч гривень, для громадян  ІІ групи  інвалідності – 71 тис. грн (10 мінімальних заробітних плат).

Інформація для роботодавців, як скористатися послугою:  https://is.gd/JODgcr

Заявку можна подати онлайн: https://is.gd/NSXwdS