Гаряча лінія

Державна служба України з питань праці

телефон для консультацій: +38 (044) 288-10-00


Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також усувати недосконалість в роботі органів виконавчої влади.

Дзвінки приймаються фахівцями Урядового контактного центру та надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції для вирішення порушених у зверненнях питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Номер телефону урядової гарячої лінії:

1545

Для громадян України, які перебувають за кордоном,
номер телефону урядової гарячої лінії:
+38 (044) 284-19-15

Урядова гаряча лінія працює цілодобово

На базі Урядового контактного центру цілодобово працюють спеціалізовані гарячі лінії:​

  • для інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України;
  • для звернень громадян з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах;
  • гаряча лінія «Діалог з малим бізнесом» з метою оперативного розгляду скарг на протиправні дії посадових осіб органів виконавчої влади.

Будь ласка, звертайтесь на вищезазначені спеціалізовані гарячі лінії за номерами телефонів 0-800-507-309, а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua.
Для постраждалих під час Революції Гідності діє спеціалізована гаряча лінія.

Номер телефону лінії:
0-800-505-607