Керівникам освітніх закладів Вижниччини роз’яснено окремі нюанси надання відпусток працівникам   

10 червня 2024

Низку актуальних питань щодо дотримання трудового законодавства обговорив на семінарі – нараді  у відділі освіти, культури, медицини і спорту Вижницької міської ради  головний державний інспектор Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Юрій Колодченко.

Учасники робочої зустрічі –  директори місцевих освітніх закладів та представники структурного підрозділу органу місцевого самоврядування.

Мовилося, зокрема, про початок відпускної кампанії у педагогічних колективах та про основні зміни при наданні відпусток, врегульовані  Законом  України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» за № 3494-ІХ , що набув чинності наприкінці грудня минулого, 2023 , року.

Посадовець Держпраці розтлумачив учасникам наради правові новації, наголосивши на деталях забезпечення відпусток в умовах воєнного стану.

Деталізовано на тривалості основних та інших видів відпусток, обмеженнях при їх наданні, нарахуванні відпускних виплат, нарахуванні грошової компенсації за невикористані дні відпустки тощо.

Зазначено також на результатах інформаційних заходів, які проводять у регіоні інспектори Управління. Акцентовано на інформаційних кампаніях Держпраці, у тому числі, приуроченій Всесвітньому дню боротьби з дитячою працею.

Актуальна  інформація: https://pratsia.in.ua