У прямому ефірі на Радіо 10 обговорили, яких зусиль необхідно докласти, аби мінімізувати неофіційну працю у Буковинському регіоні   

14 вересня 2023

Заступник начальника Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Юрій Пуріч став учасником  програми «Гостьове кафе», що виходить у прямому ефірі на Радіо 10.

Ведучі програми – журналісти Віталій Коваль та Олена Василович  обговорили з  представником  територіального органу Держпраці тему нелегальної зайнятості:  кому і яких зусиль необхідно докласти, аби мінімізувати неофіційну працю у Буковинському регіоні.

А ще про те, якими є наслідки незадекларованої зайнятості, чому працівники, погоджуючись працювати неофіційно, не несуть за це відповідальності перед чинним  законодавством,  та чого чекати несумлінним роботодавцям, котрі  зволікають із оформленням трудових відносин з найманим персоналом.

Також співрозмовники детально торкнулися теми проходження інформаційної кампанії «Виходь на світло», яка триває, та, власне, результатів заходів, проведених інспекторами праці Управління у рамках кампанії.