Чи потрібно повідомляти Державну податкову службу про прийняття працівника на тимчасові, або громадські роботи за направленням центру зайнятості?

15 вересня 2023

Південно – Західне міжрегіональне управління Держпраці інформує:  

організація та проведення громадських робіт здійснюються на підставі договору про організацію і фінансування громадських робіт, який укладається між центром зайнятості та роботодавцем відповідно до рішення місцевого органу влади.

З особами, котрі беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці укладають у письмовій формі строковий трудовий договір на строк, який не може упродовж року перевищувати 180 календарних днів.

Про участь осіб у таких роботах роботодавці вносять записи до трудових книжок працівників.

На осіб, котрі беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вимога про подання повідомлення про прийняття працівника на роботу до органу податкової служби поширюється на всі випадки оформлення трудових відносин, у  тому числі, і тимчасових.

Актуальна інформація з питань дотримання трудового законодавства  на:  https://pratsia.in.ua