Серед підприємців КП МТК «Калинівський ринок» фахівці Управління здійснили інформаційні заходи

25 травня 2023

Інформаційний рейд з питань належного дотримання законодавства про працю, зокрема, у частині оформлення трудових відносин, провели фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно  – Західного міжрегіонального управління Держпраці серед підприємців КП МТК «Калинівський ринок».

Під час інформаційних зустрічей зі суб’єктами господарювання місцевого малого та середнього бізнесу посадовці територіального органу Держпраці наголосили на найбільш ефективних способах дотримання законодавства про працю в умовах воєнного стану.

Інспектори  праці інформували представників сфери торгівлі та надання послуг одного із найбільших торговельних ринків Західного регіону про переваги задекларованої праці.

Зокрема, акцентували, що тільки офіційно оформлені трудові відносини забезпечують  здорові, гідні та безпечні умови праці, гарантовані фінансові виплати, всі види соціального страхування,  пенсійне забезпечення у майбутньому.

Під час рейду учасників зустрічей попереджено про відповідальність за порушення трудового законодавства, у тому числі, фінансову.

Окрім того,  посадовці Управління  надали  підприємцям посилену консультаційну допомогу  з актуальних питань застосування змін у трудовому законодавстві на час дії воєнного стану.

Водночас наголосили, що більше інформації про найпоширеніші питання трудового законодавства можна отримати на інформаційному порталі Держпраці за посиланням:  https://pratsia.in.ua/