Покрокова інструкція для роботодавців для отримання компенсаційних витрат за працевлаштування осіб з інвалідністю

05 липня 2024

Нині для роботодавців діє низка компенсаційних програм задля підтримки та розвитку бізнесу. Зокрема, працедавцям, які працевлаштували людину з інвалідністю можуть відшкодувати фактичні витрати на облаштування її робочого місця.

У Чернівецькому обласному центрі зайнятості повідомляють, що отримати послугу можна двома способами.

Онлайн. Для цього необхідно зареєструватися / авторизуватися в кабінеті користувача на Порталі Дія. Заповнити заяву: вказати дані про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце.

Додати копії документів, що підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю, її групу та купівлю обладнання для облаштування робочого місця.

Перевірити сформовану заяву та підписати електронним підписом. Повідомлення про надання компенсації надійте в особистий кабінет та на пошту.

Офлайн. Необхідно звернутися до регіонального центру зайнятості за місцем провадження діяльності, написати заяву про надання компенсації витрат за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю, додати документи, що підтверджують придбання роботодавцем допоміжного засобу (допоміжних засобів) для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю (договір, рахунок-фактура (рахунок, квитанція, накладна тощо) і очікувати на зворотній зв’язок про прийняття рішення.

Більше інформації за посиланням: https://chn.dcz.gov.ua/…/yak-otrymaty-kompensaciyu-za…

Актуальна інформація з питань трудових взаємовідносин за посиланням: https://pratsia.in.ua