Об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків – про організацію безпеки праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки

08 липня 2024

Тематичний семінар для одного із місцевих ОСББ у Чернівцях з питань безпечного проведення робіт підвищеної небезпеки та експлуатації устаткування й обладнання підвищеної небезпеки організувала та провела заступниця начальника відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Регіна Задоровська.

Найперше, фахівчиня Держпраці підкреслила на необхідності отримання дозвільних документів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на застосування відповідного обладнання.

Пропрацьовано питання безпечної експлуатації модульної котельні, яка забезпечує подачу тепла до помешкань співвласників будинків та її технічної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

Учасникам робочої зустрічі надано додаткові консультаційні роз’яснення щодо безпечної експлуатації електроінструментів.

Додатково наголошено на доцільності  проведенні навчання та додаткових інструктажів для працівників, котрі працюють з таким видами устаткування та обладнання. Зазначено, що це сприятиме убезпеченню його технічної експлуатації та унеможливить настання випадків виробничого травматизму.

Принагідно зазначено на важливості проведення профілактичних заходів  з попередження травмувань на робочих місцях. Акцентовано на відповідальності суб’єкта господарювання за порушення норм безпеки праці.

Актуальна інформація з питань безпеки праці за посиланням: https://pratsia.in.ua