На Заставнівщині  внутрішньо переміщеним особам  надано практичні поради, як уникнути пастки торгівлі людьми

14 березня 2023

Головні державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області продовжують втілювати заходи інформаційної кампанія Держпраці, націленої на протидію торгівлі людьми, трудової експлуатації та примусової праці.

Низку превентивних  заходів провела головний державний інспектор  відділу з питань праці територіального органу Держпраці Валентина Моргоч.

Одна із зустрічей відбулася у територіальній громаді на Заставнівщині.

У селі Малий Кучурів у місці компактного проживання внутрішньо переміщених осіб фахівчиня Держпраці спільно із колегою із Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості організували зустріч, під час якої розповіла  громадянами про небезпеки  потрапляння у тенета торгівців людьми та примусової праці.

Слухачам надано практичні рекомендації, як уникнути складних життєвих ситуацій. Серед учасників зустрічі розповсюджено тематичну друковану продукцію.

Також під час спілкування з респондентами мовилося про особливості застосування трудового законодавства в умовах воєнного стану; як раціонально шукати безпечну роботу та спонукати роботодавців до належного оформлення трудових відносин.

Практичні поради, як уникнути ризиків та не потрапити у пастку – на інформаційному порталі Держпраці  – https://pratsia.in.ua