На радіо «Буковинська хвиля» започатковано  цикл програм на актуальні теми трудового законодавства

13 березня 2023

Заступниця начальника Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Ліна Корева днями стала гостею програми на радіо «Буковинська хвиля» – «10 хвилин з Мариною Скінтей».

У прямому ефірі однієї із найпопулярніших місцевих радіостанцій  представниця Держпраці та журналістка Марина Скінтей говорили про працю осіб з інвалідністю.

Ліна Корева розповіла про законодавчі умови та обмеження праці осіб з інвалідністю; про алгоритм дій роботодавців при оформленні трудових відносин з такою категорією працівників та про відповідальність у разі порушення трудових прав громадян.

Посадовиця також надала загальні рекомендації працівникам – особам з інвалідністю, як чинити, якщо їхня права порушуються та порадила обов’язково звернутися  до територіального органу Держпраці.

Слід зазначити, що це перший випуск циклу програм на актуальні теми трудового законодавства  в ефірі «Буковинської хвилі».

Наступна програма вийде у прямий радіоефір за кілька днів. У ній говоритимуть про мобінг та як запобігти цькуванню на роботі.