Інформаційними заходами, орієнтованими на належне дотримання трудового законодавства, охоплено понад 990 суб’єктів господарювання

03 квітня 2024

Фахівці  Управління інспекційної діяльності  у Чернівецькій області  провели за перших три місяці 2024 року понад  990 інформаційних заходів, націлених на належне дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства.

Роботодавців інформовано щодо вимог оформлення трудових відносин; націлено на використання лише офіційної зайнятості; зазначено на перевагах  укладання трудових договорів тощо.

Учасників робочих зустрічей, нарад, семінарів, тематичних круглих столів проконсультовано про аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, молодих працівників, застосування дитячої праці  та про відповідальність у разі порушення соціальних гарантій та трудових прав осіб вразливої категорії.

Загалом з початку року інспектори Управління охопили інформаційною роботою на місцевих підприємствах, в установах, організаціях понад  9,5 тисячі громадян.

За результатами діяльності фахівців Держпраці, суб’єкти господарювання впорядкували трудові відносини у регіоні з понад 1 470 працівниками.

Актуальна інформація з питань трудового законодавства:  https://pratsia.in.ua