Як діяти на виробництві під час оповіщення повітряної тривоги
04 березня 2024Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області повторно інформує керівників підприємств, установ, організацій щодо організації безпеки працівників при виконанні ними своїх трудових обов’язків під час оповіщення повітряної тривоги.
Керівник має видати Наказ «Про дії працівників та відвідувачів під час сигналу оповіщення повітряної тривоги», в якому затверджує алгоритм дій працівників та відвідувачів.
Під час сигналу оповіщення повітряної тривоги всім працівникам та відвідувачам покинути виробничі приміщення та пройти в найближче укриття;
обов’язково вказати адреси найближчого бомбосховища та розробити схему маршруту.
Із текстом Наказу, схемою маршруту до укриття та повідомленням про негативні наслідки для життя та здоров’я, у разі його невиконання, ознайомити під підпис всіх працівників.
Дану інформацію, як діяти, рекомендується розмістити на видному місця для відвідувачів, котрі можуть перебувати на той час на підприємстві, в установі, організації.
Нагадуємо, що роботодавець несе відповідальність за дії або бездіяльність, які призводять до настання нещасних випадків на виробництві згідно чинного законодавства.
Водночас працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я під час виробничого процесу.
Актуальна інформація: https://pratsia.in.ua