Виробнику будівельних матеріалів наголошено на особливостях укладання трудових договорів

02 квітня 2024

Інформаційне відвідування  на підприємство з виробництва будівельних матеріалів, що працює на Глибоччині,  ініціював інспектор  Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Іван Дамаскін.  

Проводячи превентивну роботу, посадовець територіального органу залучив до участі у робочій зустрічі керівників підприємства.

Спілкуючись, інспектор наголосив на особливостях укладання трудових договорів між роботодавцями та працівниками в умовах воєнного стану, неприпустимості використання нелегальної зайнятості,  виплати  тіньової заробітної плати без нарахування і сплати податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо.

Посадовець  націлив роботодавця на забезпечення трудових та соціальних прав працівників та неприйнятність використання нелегальної праці.

Респондентам надано  ґрунтовну інформацію щодо  дії інформаційних ресурсів Держпраці, на яких зібрано та систематизовано зміни у трудовому законодавстві та забезпечено можливість отримання консультаційної допомоги, зокрема, через сервіс «інтерактивний інспектор» та  інформаційний портал: https://pratsia.in.ua .