Розпочалася Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

13 вересня 2023

Розпочалася Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися у місцеві громади.

Інформаційна кампанія ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій, триватиме упродовж вересня – жовтня 2023 року.

Під час кампанії заплановано ознайомити вимушено переміщених осіб з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, активними програмами зайнятості, що реалізовуються в регіоні, можливостями професійного навчання та перенавчання, державними програмами, що спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив та іншими проектами.

Якщо у заццікавлених громадян  виникають питання, варто звернутися у Telegram-каналі онлайн-підтримки за посиланням:  https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.

Гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб  з питань працевлаштування у Чернівецькій області за телефоном:  380 664 92 39 87.