Роботодавців лісової та деревообробної промисловості Сторожинеччини націлено на ефективне дотримання трудового законодавства

12 лютого 2024

Інформаційно – роз’яснювальні заходи з питань ефективного дотримання законодавства про працю провела головна державна інспекторка Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Олена Антофій серед виробників деревообробної та лісової галузей Сторожинеччини.

Керівників підприємств та підприємців проконсультовано з питань ефективного дотримання законодавства про працю.

Зазначено на вимогах  належного оформлення з працівниками трудових відносин, націлено на використання лише офіційної зайнятості; інформовано про переваги укладання трудових договорів в умовах дії воєнного стану; організацію робочого режиму тощо.

Учасників робочих зустрічей поінформовано про норми праці осіб з інвалідністю, молодих працівників, щодо використання дитячої праці та про відповідальність у разі порушення соціальних гарантій та трудових прав осіб вразливої категорії.

Надано роз’яснення щодо доцільності запровадження програм збереження ментального здоров’я та психосоціальної підтримки у робочому середовищі.

За ініціативою підприємців, забезпечено додаткову консультаційну допомогу щодо  окремих питань трудового законодавства.

Актуальна інформація: https://pratsia.in.ua/