Проведено понад п’ять сотень заходів, орієнтованих на належне дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства

13 лютого 2024

Посадовці Управління інспекційної діяльності  у Чернівецькій області  провели з початку року понад 500 інформаційних заходів, націлених на належне дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства.

Роботодавців інформовано щодо вимог оформлення трудових відносин; націлено на використання лише офіційної зайнятості; зазначено на перевагах  укладання трудових договорів в умовах  воєнного стану тощо.

Учасників робочих зустрічей, нарад, семінарів проконсультовано про аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, молодих працівників та про відповідальність у разі порушення соціальних гарантій та трудових прав осіб вразливої категорії.

Загалом з початку року інспектори охопили інформаційною роботою на місцевих  підприємствах, в установах, організаціях понад  3, 5 тисячі громадян.

За результатами роботи фахівців Держпраці, суб’єкти господарювання впорядкували трудові відносини у регіоні з 214 працівниками.

Актуальна інформація з питань трудового законодавства:  https://pratsia.in.ua