Тривають заходи, присвячені безпеці праці!

27 травня 2024

Організація роботи з безпеки праці – це щоденна, постійна та кропітка діяльність. Держпраці щодня нагадує про важливість цих зусиль, а не лише у Всесвітній день охорони праці.

У рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці, який щороку відзначається 28 квітня, Держпраці проводить серію заходів, покликаних привернути увагу суспільства до важливості безпеки на роботі. Ці заходи триватимуть до осені і включають конкурси, виставки, а також онлайн-події, які об’єднують творчість, інновації та прагнення до безпеки на робочих місцях.

Відкрийте свої таланти у сфері безпеки праці

Участь у заходах може взяти кожен. Незалежно від того, який вид мистецтва лежить вам до душі, чи ви художник, фотограф або вмієте працювати з програмним забезпеченням, ваші ідеї про безпеку праці заслуговують на увагу.

«Мистецтво безпеки праці» це не конкурс

Ці заходи – це своєрідна виставка досягнень найбільш прогресивних роботодавців, для яких поняття «людський капітал» є справді важливим. Роботодавці мають можливість продемонструвати свої інноваційні рішення у сфері безпеки праці та піклування про своїх працівників.

Визнання спеціалістів з охорони праці

Фахівці з охорони праці мають можливість проявити свої професійні навички і здобути визнання у своїй спільноті. Вже майже 800 спеціалістів долучилися до цього захоплюючого рейтингу, демонструючи високий рівень компетентності та відданості своїй справі.

Творчий підхід до охорони праці

Митці, які бачать охорону праці через призму образотворчого мистецтва, активно надсилають свої роботи, показуючи, як мистецтво може бути ефективним інструментом підвищення обізнаності про безпеку праці.

Заходи тривають! Долучайтеся до нас за посиланням: theartofsafety.dsp.gov.ua та отримуйте більше інформації на нашій сторінці в мережі «Фейсбук»: https://www.facebook.com/mystetstvobezpekypratsi.

Не втрачайте шанс стати частиною змін та внести свій вклад у безпечніше та здоровіше майбутнє робочих місць.

Приєднуйтесь до нас – разом ми зробимо робочі місця безпечнішими!