UP

За результатами планової перевірки з працівниками автотранспортного підприємства проведено робочу нараду

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС  Управління Держпраці у Чернівецькій області Ігор Пантело провів робочу нараду з працівниками ТОВ «Велес Буковина».

Підприємство спеціалізується  на перевезенні вантажів автотранспортними засобами.

Нарада відбулася за результатами плановою перевірки, проведеної фахівцем Держпраці.

У ході спілкування з трудовим колективом головний державний інспектор проаналізував загальний стан промислової безпеки та охорони праці  на підприємстві, виявлені під час проведення заходу державного нагляду (контролю) недоліки.

Ігор Пантело наголосив суб’єкту господарювання на необхідності дотримання вимог безпеки під час експлуатації, технічного обслуговування, ремонту  транспортних засобів та  за дотриманням вимог безпеки  під час навантаження, розвантаження та перевезення вантажів.

Керівникам підприємства наголошено на  постійному контролі виробничого процесу , зокрема, у частині  дотримання працівниками вимог Правил дорожнього руху під час експлуатації транспортних засобів;  на умовах роботи колективу у час карантинних обмежень, пов’язаних з розповсюдженням на території регіону корона вірусної інфекції.

«Питання забезпечення у необхідній кількості засобів індивідуального та колективного захисту, а також їх правильним використанням має перебувати повсякчас на контролі у відповідальних осіб підприємства», -  підсумував посадовець територіального органу Держпраці України. 

Учасникам наради також детально роз’яснено вимоги чинного трудового законодавства, зокрема,  у частині обов’язків працівників щодо додержання вимог нормативно - правових актів з охорони праці.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка