UP

На Вижниччині обговорено заходи щодо запобігання інфікуванню медиків а COVID-19 та мінімізації ризиків виробничого травматизму  

Розширена робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Центру первинної медичної допомоги Вижницького району відбулася під головуванням державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Чернівецькій області Дмитра Паламарчука.

Участь у заході взяли відповідальні особи Вижницької центральної районної лікарні, завідувачі медичних амбулаторій  та фельдшерсько-акушерських пунктів - загалом 13 осіб.

Превентивний захід проведено посадовцем Держпраці з метою запобігання настанню нещасних випадків у медичних установах , а також з метою попередження інфікування  медичного персоналу  гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

За останніми даними, на Буковині різко зросла захворюваність населення  на корона вірусну інфекцію, серед районів з наймасовішою кількістю хворих і Вижницький.

У виступі перед учасниками наради головний державний інспектор Дмитро Паламарчук наголосив, найперше,  на дотриманні вимог персоналом медичних закладів безпеки виробничого процесу  при використанні  кисневого обладнання  та медичного  устаткування загалом.

«Утримування медичного обладнання та устаткування має відбуватися відповідно  до встановлених норм, моніторинг за їх технічним станом необхідно здійснювати  відповідно до вимог, зазначених у нормативно-правових актах з охорони праці», - підкреслив Дмитро Паламарчук.

Посадовець територіального органу Державної служби України з питань праці підкреслив на персональній відповідальності керівників первинної медичної ланки за:

забезпеченням медиків необхідною кількістю засобів  індивідуального захисту та дотриманням  порядку їх використання;

повним виконанням заходів безпеки  з метою запобігання настанню нещасних випадків у закладах охорони здоров’я,  попередження інфікування медичного персоналу під час контакту з хворими з підтвердженими випадками  та з підозрою на інфікування   СOVID-19;

належне  забезпечення контролю за безпечною експлуатацією транспортних засобів у  закладах.

За результатами наради адміністрації Центру первинної медичної допомоги рекомендовано дотримуватися основних вимог Закону України «Про охорону праці» та вимог інших нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема, у частині ведення первинної документації.

Під час робочої поїздки до Вижницького району фахівці Держпраці  також провели комплексну перевірку знань з питань охорони праці керівників лікувальних установ первинної медичної ланки.

Роботу комісії з перевірки знань очолив перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей.


 

 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка