UP

Почав діяти  режим адаптивного карантину: Буковина - у «жовтій зоні»  

Відучора, 24 лютого, Україна увійшла у режим дії адаптивного карантину.

Рішення про посилення карантинних обмежень та контроль за їх дотриманням, а також підвищенням спроможності медичної системи приймати більшу кількість хворих було  прийнято днями на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, на засіданні розглядалося питання про епідемічну ситуацію щодо поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, в західних регіонах держави - Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Чернівецькій областях, де зафіксовано різке зростання захворюваності.

Наразі Чернівецька область, відповідно до постанови Уряду, - у «жовтій зоні» карантинних обмежень.

«Жовта зона» є базовою для всієї країни. Діють загальні правила адаптивного карантину.  

Натомість «червоний рівень» передбачає введення жорстких карантинних обмежень.

«Помаранчевий рівень» не передбачає встановлення додаткових карантинних обмежень у регіонах, а сигналізує про можливе наближення регіону до червоного рівня епідемічної небезпеки. Водночас пропонується, що на цьому рівні органи місцевої влади можуть вводити додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню інфекції.

Аби  почати говорити про перегляд або скасування певних карантинних обмежень, регіони мають досягнути так званого зеленого рівня.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка