UP

У рамках інформаційної кампанії роботодавців торговельної галузі поінформовано про переваги задекларованої зайнятості

Понад 40 суб’єктів господарської діяльності торговельної галузі було запрошено до участі в онлайн - семінарі, на якому фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області  детально інформували про переваги задекларованої зайнятості.

Захід організовувався Чернівецьким обласним центром зайнятості у рамках проведення масштабної інформаційної кампанії, направленої на подолання неофіційної праці, зокрема, у сфері торгівлі в регіоні.

На цьому під час ділового спілкування з учасниками форуму наголосила заступниця начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір.

Посадовець  підкреслила, що галузь торгівлі наразі включено до переліку, де фіксується найбільша кількість неофіційно зайнятих працівників.

«Фахівцями територіального органу Державної служби України  з питань праці розроблено неформальний паспорт зайнятості Чернівецької області. На підставі проаналізованих інформаційних та інспекційних заходів, проведених  у попередніх періодах, торгівля увійшла до переліку економічних видів діяльності з значною кількістю не задекларованих працівників, - підкреслила Галина Кушнір. - У цьому ж переліку - будівництво, сільське господарство, транспортна сфера, заклади з надання послуг та громадського харчування».

У виступі перед роботодавцями, заступниця керівника Управління наголосила на тому, що інспекторський склад продовжує здійснювати в області планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання законодавства про працю.

«Водночас метою роботи Держпраці є не стільки притягнення до відповідальності роботодавців за ймовірні порушення чинного трудового законодавства, а  встановлення соціальної справедливості щодо працівників, чиї трудові та соціальні права порушуються через їх неофіційну працю, - зазначила Галина Кушнір. – Зараз коли впродовж двох місяців фахівці Держпраці спільно з колегами територіальних органів Державної податкової служби, Головного управління Пенсійного фонду України, Чернівецького обласного центру зайнятості, Держпродспоживслужби,  соціальних партнерів - профспілок та об’єднань роботодавців проводять інформаційну роботу, роботодавці мають шанс остаточно впорядкувати трудові відносини зі своїми працівниками».

Підкреслено, що по завершенню інформаційно-роз’яснювальної кампанії, Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочне проведення інспекційних заходів.

Про відповідальність за порушення законодавства учасникам онлайн-семінару ґрунтовно роз’яснила заступниця начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Валентина Панчишина. Вона також закликала до активнішої комунікації роботодавців з фахівцями Управління у разі виникнення у них питань, пов’язаних із застосуванням норм чинного трудового законодавства.

Валентина Панчишина також акцентувала на майбутніх змінах у законодавстві про працю, зокрема, про те, що активно розробляється та готується до ухвалення новий трудовий кодекс.

Посадовець Держпраці  поінформувала учасників онлайн -семінару про те, що 08.02.2021 року Кабінет Міністрів України схвалив законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України про позначення трудових відносин і ознак їх наявності», яким визначено сім ознак наявності трудових відносин, а саме:

особисте виконання особою роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою за дорученням та під контролем особи, в інтересах якої виконуються роботи;

здійснення регулювання процесу праці, що носить постійний характер та, як правило, не передбачає встановлення особі конкретно визначеного результату (обсягу) робіт за певний період часу;

виконання роботи на визначеному або погодженому з особою, в інтересах якої виконується робота, робочому місці з дотриманням установлених нею правил внутрішнього трудового розпорядку;

організація умов праці, зокрема, надання засобів виробництва (обладнання, інструментів, матеріалів, сировини, робочого місця) забезпечується особою, в інтересах якої виконується робота;

систематична виплата особі, яка виконує роботу, винагороди у грошовій та / або натуральній формі;

встановлення особою, в інтересах якої виконується робота, тривалості робочого часу та часу відпочинку;

відшкодування поїздок та інших фінансових витрат, пов’язаних з виконанням роботи, особою, в інтересах якої виконується робота.

У разі ухвалення закону парламентарями, робота може бути визнана такою, що виконується в рамках трудових відносин, за наявності хоч би трьох із вище перелічених.


 

   

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка