UP

Порядок надання консультацій та роз’яснень з питань здійснення державного ринкового нагляду

Управління Держпраці у Чернівецькій області, як орган державного ринкового нагляду,  надає суб’єктам господарювання  консультаційну та методичну допомогу  відповідно до своєї компетенції.

Розяснюємо порядок надання органом державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання  з питань здійснення державного ринкового нагляду.

Консультаційна та методична допомога надається заявникам  безоплатно після отримання письмового запиту.

Письмове  звернення може бути отримане поштою, або від керівника суб’єкта господарювання, фізичної особи -  підприємця особисто, чи від уповноваженої ними особи.

Також звернення може бути отримане  з використанням засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні зазначається  найменування юридичної особи, поштова адреса; прізвище, ім’я. по батькові  фізичної особи - підприємця, поштова адреса, номер телефону.

Письмове звернення повинно містити  підпис керівника суб’єкта господарювання, чи фізичної особи - підприємця та дату підпису.

В електронному зверненні  зазначається  адреса електронної пошти, на яку суб’єкту господарюванню може бути надіслана відповідь, або відомості про інші засоби  зв’язку з ним.

Застосування  електронного цифрового підпису  під час надсилання  електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання  зазначених вимог, повертається органом  державного ринкового нагляду не пізніше, ніж через 10 днів з дня його надходження.

Консультації Управлінням можуть надаватися  у письмовій формі.

Форма отримання консультацій вказується суб’єктом господарювання  у зверненні.

Письмові консультації надаються  не пізніше, ніж упродовж  30 календарних днів з дня реєстрації  звернення  суб’єкта господарювання  через надсилання відповіді поштою, або з використанням  засобів електронного зв’язку.

 За необхідними роз'ясненнями та методичною допомогою суб’єктам господарювання, або підприємцям слід звертатися до відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Чернівецькій області:

58003,  м. Чернівці, вул. Зелена, 3

тел./факс (0372) 55-37-24, 55-29-71

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка