UP

Актуальна інформація! Ускладнення погодних умов суттєво підвищує ризики виробничого травматизму

За інформацією Чернівецького гідрометцентру, 12 лютого на території Чернівецької області та у Чернівцях очікується сніг, сильна хуртовина.

12-13 лютого посилення північно-західного вітру 17-22 м/с, вдень 12 лютого  та вночі 13 лютого до 25 м/с. На дорогах снігові замети. Температура повітря 12 лютого упродовж  доби 11-16° морозу, вночі 13 лютого 12-17° морозу, в горах до -20-25°.

У таких погодних умовах суттєво  підвищується ризик виникнення нещасних випадків, зокрема, у дорожньо-транспортних пригодах, травмування працівників під час пересування.

Основними причинами травмування може стати падіння потерпілих.

З метою запобігання виробничого травматизму, Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує суб’єктів господарювання щодо необхідності вжиття відповідних заходів для організації безпечного виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Керівникам підприємств, установ, організацій рекомендується, при виробничій можливості, обмежити відрядження працівників на період погіршення погодних умов.

Відповідальні посадові особи зобов’язані організувати та провести заходи щодо утримання в належному стані територій, будівель та споруд, інженерних мереж відповідно до діючих стандартів, норм і правил з охорони праці;

організації роботи з прибирання снігу та льоду з дахів будівель та споруд виробничих приміщень;

забезпеченню необхідним для прибирання ручним інвентарем у справному стані та достатнім запасом матеріалів для посипання.

Управління Держпраці у Чернівецькій області наголошує на необхідності організувати проведення з працівниками підприємств позапланових інструктажів з охорони праці та виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

 


 

 

 

 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка