UP

Фахівець Управління увійшов до складу  групи, яка перевірить в області надавачів соціальних послуг

Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Чернівецькій області Володимир Морозевич увійшов до складу робочої групи  з питань перевірки надавачів соціальних послуг недержавного сектору.

Групу створено відповідно до розпорядження Чернівецької ОДА від 01.02.2021 року за №112-р. Голова органу - заступник губернатора Наталія Гусак.

До складу групи увійшли фахівці департаменту праці та соціального захисту ОДА, територіальних органів державних відомств, зокрема,  управлінь Держпраці, Держпродспоживслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, представник Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю у Чернівецькій ОДА.

Робоча група має на меті  перевірити статутні документи надавачів соціальних послуг недержавного сектору з тимчасовим або постійним місцем проживання громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних, звільнених з місць позбавлення волі, із залежністю від наркотичних засобів  і таке інше.

Орган інспектуватиме відповідність діяльності  таких соціальних об’єктів класифікації  видів економічної діяльності, дотримання санітарних та пожежних вимог, дотриманням умов праці.

За результатами перевірок надавачів послуг, у разі підтвердження їх відповідності вищезазначеним вимогам, має бути проведена робота  щодо їх включення  до Реєстру надавачів та отримувачів  соціальних послуг. У разі невідповідності  таких соціальних об’єктів робоча група надасть висновки та рекомендації для відповідного реагування з боку компетентних органів.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка