UP

Під час робіт на лісосіці смертельно травмувався лісоруб

Сьогодні, другого лютого 2021 року,  виробничої травми з летальним наслідком зазнав лісоруб  Берегометського лісомисливського господарства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Оперативне повідомлення надійшло до Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Випадок виробничого травматизму зі смертельним наслідком стався на території Лопушнянського лісництва під час виконання лісосічних  робіт.

За попередніми даними, під час лісозаготівлі самовільно впало дерево породи бук, висотою у понад 20 метрів.  У результаті падіння  верхівкова частина стовбура  вдарила працівника, який перебував на ділянці у захисній касці. Власне, удар верхівки дерева і спричинив смерть потерпілого 1975  року народження.

Управлінням Держпраці у Чернівецькій області вживаються  вичерпні заходи щодо утворення  комісії зі спеціального розслідування  нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Комісія зі спеціального розслідування утворюється відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Довідково: у 2020 році на підприємствах лісової галузі Буковини сталося два нещасні випадки, один із них - зі смертельним наслідком.

Загалом у минулому році зафіксовано 33 випадки виробничого травматизму, 7 із них - зі смертельним наслідком.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка