UP

Відбулося друге засідання робочої групи, діяльність якої направлена на зменшення неофіційної праці в регіоні  

З метою запровадження спільної роботи державних органів та соціальних партнерів щодо зниження рівня незадекларованої праці, у тому числі, у неформальному секторі економіки, та на виконання Окремого доручення Голови Держпраці, в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створено постійно діючу робочу групу з питань узгодження спільних дій щодо зменшення рівня неофіційної зайнятості.

До складу робочої групи увійшли фахівці управлінь Пенсійного фонду України, Державної податкової служби,  Держпродспоживслужби, Національної поліції в області, Чернівецького обласного центру зайнятості, Придністровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, Чернівецької обласної ради профспілок та Ради Федерації роботодавців Чернівецької області.

Днями відбулося друге засідання робочої групи. Цього разу зібрання відбулося в режимі онлайн. Голова робочої групи, заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір окреслила завдання, які стоять перед її учасниками.  

Активну позицію щодо організації  заходів висловили  начальник відділу перевірок податкових агентів управління податкового аудиту Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області Оксана Шинкар, заступник начальника фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Майя Філіпець, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернівецького обласного центру зайнятості  Світлана Глібіцька.

У ході зібрання заплановано та детально обговорено заходи, котрі передбачено втілити у лютому 2021 року.

Передбачається, що до виконання запланованого активно залучатимуться й інспектор праці 52 об’єднаних територіальних громад Буковини.  

Констатовано на необхідності  посилити інформаційно - роз’яснювальну роботу через місцеві та регіональні ЗМІ, організувавши на місцевих теле- та радіоканалах спільні програми за участі представників робочої групи.

Підготовлено та направлено листи до органів місцевого самоврядування, зокрема, Чернівецької міської ради щодо сприяння у виготовленні та розміщенні соціальної реклами у межах обласного центру.

Вирішено також розмістити соціальну рекламу на одному із найбільших у західному регіоні торговельному комплексі «Калинівський ринок» та в найбільших торговельних центрах Чернівців.  


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка