UP

У медичних закладах області проінспектовано стан охорони праці та промислової безпеки

За результатами проведених  фахівцями Управління Держпраці у Чернівецькій області планових перевірок, у медичних установах краю відбулися робочі зустрічі.

Зокрема, робочі зустрічі організовано у Чернівецькому обласному медичному діагностичному центрі та  у КНП «Заставнівський РЦ ПМСД».

Участь у заходах взяли керівники структурних підрозділів та головні державні інспектори територіального органу Державної служби України з питань праці: начальник відділу з питань гігієни праці Надія Бурла, головний  державний  інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Дмитро Паламарчук, головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, в машинобудуванні та енергетиці Сергій Андрієць та Микола Бербенюк, головні державні інспектори  сектору з питань експертизи умов праці Володимир Морозевич та Василь Сагалюк, інспектор відділу  нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олег Матвєєв.     

На робочих нарадах розглянуто низку ключових питань, зокрема, проаналізовано стан організації та дотримання вимог законодавчих та нормативно - правових актів з охорони праці та надано практичні рекомендації щодо поліпшення системи управління охороною праці в установах.  

Так, адміністраціям медичних закладів рекомендовано дотримуватися  нормативно-правових актів  у частині налагодження лікувального процесу, забезпечити проходження працівниками відповідних навчань з питань охорони праці та інструктажів, забезпечити їх  засобами індивідуального захисту.       

Відповідальним особам наголошено на належному утриманні медичного обладнання, на здійсненні постійного контролю за технічним станом ліфтового господарства, посудин, що працюють під тиском.

Особливо детально наголошено на необхідності  проходженні  працівниками вчасних медичних оглядів.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка