UP

Громаду Чернівців поінформовано про протиепідемічні заходи   

Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернівецькій області Надія Бурла взяла активну участь у засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності Чернівецької міської ради.

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Паскаря.

Одним із ключових питань порядку денного ради обговорено проведення профілактичних заходів, метою яких є  інформування мешканців щодо небезпеки поширення корона вірусної інфекції.

Представник територіального органу Державної служби України детально поінформувала про роботу відомства у цьому напрямі. Надія Бурла зазначила, що фахівці Держпраці охоплюють інформаційними заходами роботодавців та працівників закладів торгівлі, організації харчування, надання послуг.

Так, інформаційна робота вже проведена на кількох найбільших ринках Чернівців, зокрема, МТК «Газкомплектприлад» та МТК «Рейтинг».

Такими ж інформаційними заходами буде охоплена автотранспортна галузь міста.

У ході роботи ради наголошено на ризиках захворювання, надано практичні рекомендації, розповсюджено інформаційні матеріали.     

Довідково: Управління Держпраці проводить дану роботу на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби  України з питань праці  від 26.02.2020 №Д-102/1/3,5-20  та з метою  посилення виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019- n CoV, на 2020 рік.

Профілактичні заходи триватимуть до 13 березня.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка