UP

У рамках інспекційної кампанії виявлено девятьох неналежно оформлених працівників

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області упродовж інспекційної кампанії, націленої на подолання не задекларованої зайнятості у галузях торгівлі, громадського харчування, надання послуг, провели 97 інспекційних відвідувань.

У результаті заходів державного контролю за додержання законодавства про працю інспектори виявили девятьох неналежно оформлених працівників.

Про це повідомила заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів територіального органу Державної служби України з питань праці Валентина Панчишина.

Довідково: фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків тягне за собою штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого скоєно порушення, а саме 47 230 гривень.

До юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження.

Передбачена додаткова відповідальність у разі вчинення порушення  повторно упродовж двох років з дня виявлення порушення - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо  якого скоєно порушення.


 

 

 

    

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка