UP

Управління Держпраці розпочинає відвідування суб’єктів господарювання  з метою профілактики інфікування небезпечним вірусом

З метою профілактики інфікування коронавірусом  2019 – пСоУ, фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочинають здійснювати серед роботодавців та працівників регіону відповідні інформаційні заходи, зокрема, у сфері роздрібної торгівлі, організації харчування та на транспорті.

Так, фахівці відділу з питань гігієни праці територіального органу Державної служби України з питань праці  Надія Бурла та Роман Димнич, головні державні інспектори  сектору з питань експертизи умов праці Володимир Морозевич та Василь Сагалюк розпочали інформаційну роботу на найбільших ринкових комплексах Чернівців, зокрема, на МКП "Рейтинг" та МКП "Газкомплектприлад".

Роботодавців та працівників інформують про небезпеки смертельної недуги, хто входить до так званої групи ризику, як насправді передається небезпечна хвороба  та надають практичні рекомендації, як уберегтися від вірусу.   

Наразі Управління організовує також  виготовлення наочної друкованої продукції для розповсюдження серед роботодавців та працівників у рамках профілактичних заходів.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка