UP

Держпраці поінформували роботодавців обласного центру про переваги легального працевлаштування персоналу

В області триває цикл тематичних семінарів для роботодавців та працівників регіону, організованих на базах міських та районних філій Чернівецького обласного центру зайнятості  за активної участі представників територіального органу Державної служби України з питань праці.

Так, учора, 24 лютого, на базі Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості  організовано семінар на тему «Дієві форми співпраці Державної служби зайнятості  та роботодавців відповідно до законодавства України про зайнятість  населення, у  тому числі, щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю».

Одним із ключових спікерів заходу стала заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Валентина Панчишина.

Спілкуючись із роботодавцями Чернівців, посадовець Держпраці наголосила на тому, що Законом України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» від 12.12.2019 № 378-ІХ, який набув чинності другого лютого нинішнього року,  внесено зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України  - «Відповідальність за порушення законодавства про працю».

Валентина Панчишина підкреслила, що нововведення передбачають зміну підходу до процедури накладення фінансових санкцій за порушення законодавства про працю.

Фахівець Держпраці  детально проінформувала суб’єктів господарювання обласного центру про, власне, розміри штрафних санкцій, механізм проведення інспекційних відвідувань  Держпраці  та про підстави здійснення заходів державного контролю.

Роботодавців Чернівців поінформовано про те, що в області проводяться інспекційна кампанія, націлена на недопустимість використання неоформленої зайнятості та акцентовано на  негативних наслідках, як для суб’єктів господарювання, так і для самих працівників.

У ході форуму Валентина Панчишина відповіла на запитання його учасників.  


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка