UP

За двох неоформлених працівників фізичній особі - підприємцю доведеться заплатити понад 220 тисяч гривень штрафу

У  ході проведення інспекційного відвідування головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість  та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області у фізичної особи - підприємця  виявлено  двох найманих працівників, допущених до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Суб’єкт господарювання провадить підприємницьку діяльність у Чернівцях у торговельній сфері, реалізовуючи продукти харчування та напої.  

Під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) фахівець Держпраці встановила:  підприємець допустила до роботи працівників без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення органу ДФС  про прийняття їх на роботу.

Допуск до роботи без належного оформлення трудових відносин є порушенням статті 24 Кодексу законів про працю України - «Укладення  трудового договору».

Посадовцями Держпраці винесено постанову про накладення на підприємця штрафної санкції  у розмірі    223 380 гривень (двісті двадцять три тисячі триста вісімдесят гривень).

Управління Держпраці у Чернівецькій області  вчергове повідомляє:

допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин - груба порушення законодавства про працю.

За це передбачено накладення штрафної санкції у  30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, а саме 111 690 гривень. 


  

 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка