UP

За результатами інспекційних відвідувань погашено заборгованість по заробітній платі перед 470 буковинцями

Питання дотримання трудового законодавства у частині виплати заробітної плати, погашення заборгованості залишається одним із основних у роботі Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Так, у першому півріччі нинішнього, 2018, року на 17 економічно активних підприємствах, на яких керівниками було допущено заборгованість  із виплати заробітної плати,  головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління проведено інспекційні відвідування з питань додержання законодавства про працю.

За результатами проведених заходів та на виконання вимог приписів головних державних інспекторів, роботодавцями погашено заборгованість перед працівниками у сумі понад 1 мільйон  450 тисяч гривень.

Заборгованість погашено перед 472 працівниками буковинських підприємств, установ, організацій.   

Шановні роботодавці!

Управління Держпраці у Чернівецькій області нагадує:

за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникові , інших виплат, передбачених законодавством про працю більше, ніж на один місяць, виплата коштів не в повному обсязі  на роботодавця може бути накладено фінансову санкцію у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на момент виявлення порушення. На сьогодні - 11 169 гривень  за кожного працівника щодо якого скоєно порушення соціальних та трудових прав;

недотримання роботодавцем мінімальних державних гарантій в оплаті праці карається штрафом у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати  -  37 230 гривень.    


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка