UP

Затверджено акти за формою Н-1 на потерпілих внаслідок ДТП працівників ТОВ «Аутомотів Електрік Україна»

Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко затвердив тимчасові акти за формою Н-1 на кожного з 12 потерпілих працівників ТОВ “Аутомотів Електрік Україна” внаслідок ДТП у Чернівецькій області.

Це дає можливість розпочати усі необхідні страхові виплати потерпілим або членам їхніх сімей, передбачені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, зокрема, залежно від наслідків нещасного випадку – страхові виплати в разі смерті потерпілого та щомісячні страхові виплати й інші виплати на відшкодування заподіяної нещасним випадком шкоди.

Нагадаємо, роботу комісії зі спеціального розслідування очолював перший заступник Голови Державної служби України з питань праці Ігор Гоцул.

Заступник Голови комісії - начальник управління інспекційної діяльності Державної служби України з питань праці Олег Гнатюк.

Участь у роботі комісії брали фахівці відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Держпраці України;  сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Чернівецькій області; управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернівецькій області.

До роботи було долучено представників підприємства - начальника відділу охорони праці, цивільного захисту та екологічної безпеки  ТОВ «Аутомотів Електрік Україна»  та уповноваженого  трудовим колективом з питань охорони праці.

Довідково: дорожньо-транспортна пригода сталася  о першій годині ночі 19.09.2020 року на відтинку автошляху  Житомир - Чернівці поблизу села Недобоївці Хотинського району. Внаслідок аварії постраждали 13 осіб: 12 працівників даного підприємства та перевізник, котрий здійснював їх перевезення.

Пасажирський мікроавтобус марки «VOLKSWAGENLT 35», яким, власне, й доправляли  після закінчення зміни працівників, зазнав зіткнення з іншим транспортним засобом, внаслідок чого одна людина загинула (жінка 1971 року народження працювала електромонтажником - схемником), решта отримали травмування різного ступеня тяжкості.

Відповідно до Порядку розслідування  та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 року за №337, з метою розслідування обставин та причин  групового нещасного випадку, Державною службою України з питань праці й було  утворено комісію зі спеціального розслідування.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка