UP

COVID- 19: триває робота комісій з розслідувань гострих професійних захворювань у працівників медичних установ

Посадовці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Чернівецькій області беруть активну участь у роботі комісій з розслідувань гострих професійних захворювань у працівників медичних установ, які захворіли гострою респіраторною хворобоюCOVID - 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 у регіоні.

Наразі згідно з оперативною інформацією щодо надходження повідомлень про гострі професійні захворювання на COVID-19 під час виконання посадових обов’язків працівниками медичних установ області,  до територіального органу Державної служби України з питань праці (станом на 16.06.2020 року) надійшло 360 таких повідомлень.

Водночас Управлінням Держпраці у Чернівецькій області утворено дві спеціальні комісії з розслідування випадків смерті медичних працівників, спричинених коронавірусною інфекцією

Слід зазначити, що лабораторно підтверджені випадки інфікування на COVID-19 медичних та інших працівників, які пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID -19, розслідуються як випадки гострого професійного захворювання відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України за №337 від  17.04.2019 року.

Загалом до територіальних органів Державної служби України з питань праці (станом на 16.06) надійшло 3 855 повідомлень про гострі професійні захворювання на COVID-19 під час виконання посадових обов’язків працівниками.

Найбільша кількість хворих працівників лікувальних закладів  у Києві, Чернівецькій, Рівненській, Львівській, Дніпропетровській областях.

Найбільша кількість хворих серед медичних сестер та молодшого медичного персоналу.

Довідково: загальна чисельність інфікованих мешканців у  Чернівецькій  області  на коронавірусну інфекцію станом на учора, 16 червня - 4089 осіб.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка