UP

За період карантинних заходів фахівці Держпраці надали понад 3 000 консультацій та роз’яснень

Посадовці Управління Держпраці у Чернівецькій області з початку карантинних заходів (станом на 02.06.2020 року) надали суб’єктам господарювання регіону 3 283 консультації.  Із них з питань трудового законодавства - 2037 розяснень , з питань промислової безпеки, охорони та гігієни праці - 1143 , щодо надання адміністративних послуг - 103 методичні допомоги.

Найчастіше заявники зверталися до територіального органу Державної служби України з питань праці щодо роз’яснень про оплату праці працівників;  надання відпусток, у тому числі, вимушених; належного оформлення трудових відносин.

Суб’єктам господарювання Буковини була необхідна методична допомога щодо  порядку організації медичних оглядів персоналу;  проведення атестації робочих місць, наданні пільг та компенсацій за роботу у шкідливих та небезпечних умовах праці; забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту; порядку допуску працівників  до робіт підвищеної небезпеки та низка інших консультацій.

Наразі Управління Держпраці у Чернівецькій області продовжує надавати роботодавцям та працівникам трудових колективів Буковини методичну та консультаційну допомогу у дистанційному режимі.

Для отримання консультацій заявники мають можливість звернутися до відомства за телефонами, оприлюдненими на головній сторінці сайту Управління;

на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

листом, направивши його на наступну адресу: 58003, Управління Держпраці у Чернівецькій області, вул. Зелена, 3, м. Чернівці.

А також іншими наявними у заявника засобами комунікації.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка