UP

Держпраці проінспектує лікувальні заклади щодо належної оплати праці працівників, задіяних у подоланні  COVID-19

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками органів місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість, проведуть низку позапланових заходів державного нагляду (контролю) у медичних установах краю.

У ході проведення таких заходів  перевірятиметься додержання законодавства про працю при нарахуванні та виплаті заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також головними державними інспекторами територіального органу Державної служби України з питань праці будуть проведені позапланові заходи державного нагляду (контролю) за своєчасністю подання повідомлень про встановлені факти інфікування медичних працівників коронавірусною інфекцією.  

Такі перевірки відбуватимуться з метою виконання  доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 25.05.2020 року щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю)  упродовж червня-липня 2020 року, а також окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери.

Загалом заходами державного нагляду (контролю) інспектори Держпраці охоплять всі медичні установи області , які безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню коронавірусної хвороби та лікуванням пацієнтів  із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка