UP

Створюється комісія зі спеціального розслідування групового нещасного випадку

Управлінням Держпраці у Чернівецькій області створюється комісія зі спеціального розслідування  групового нещасного випадку, в  якому постраждали працівники виїзної  медичної бригади обласної комунальної установи  «Чернівецький обласний центр  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Нещасний випадок стався у результаті дорожньо-транспортної аварії у місті Вижниця учора, 11 квітня, о пів на десяту годину вечора.

За попередніми даними, бригада карети швидкої медичної допомоги прямувала на виклик до хворого.

У результаті ДТП постраждали лікар медичної виїзної бригади 1966 року народження  та фельдшер 1977 року народження.

Одна із потерпілих отримала  струс головного мозку та закриту черепно-мозкову травму, інша - травму ноги.

Комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку Держпраці розпочне роботу одразу ж після створення.

Довідково: станом на кінець березня 2019 року на виробництві в регіоні сталося одинадцять  нещасних випадків, один із них - зі смертельним наслідком.  

На підприємствах, в установах та організаціях Чернівецької області за дванадцять місяців минулого, 2018,  року зареєстровано 36 нещасних випадків, в яких постраждали 36 працівників, четверо  із них - загинули. 

Найбільша кількість нещасних випадків на виробництві сталася на підприємствах Чернівців  -  28, у тому числі, три - зі смертельним наслідком. 

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки у 2018 році  були лісове господарство та будівництво, найбільш небезпечною професією -  професія водія.

Аналіз виробничого травматизму засвідчує зростання нещасних випадків внаслідок дорожньо-транспортних пригод та через падіння потерпілих.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка