UP

Організовано пересувну експозицію кращих творчих робіт учасників конкурсу малюнка «Охорона праці - очима дітей - 2018»

У  такий спосіб організатори регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка - Управління Держпраці у Чернівецькій області та ДП «Чернівецький експертно-технічний центр» - вирішили популяризувати серед школярів освітніх закладів обласного центру  початок нового творчого змагання.

Аби привернути увагу школярів та студентів й розповісти їм про можливість спробувати свої сили у конкурсі,  організатори ініціюють не просто виставки кращих малюнки, а й тематичні лекції, зустрічі, беруть участь у позакласних виховних заходах.

«Тематичні програми таких зустрічей буде розширено. Адже ми маємо на меті роз’яснити школярам загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв, студентам професійно-технічних училищ, коледжів  усю важливість та необхідність дотримання законодавства про охорону та гігієну праці. Адже вони - майбутнє покоління працівників, - підкреслює начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області. - До того ж на наших презентаціях будуть присутні чимало старшокласників. Вони  вже свідомого віку, багато хто з них готується  у найближчий рік здобувати  професійну освіту, хтось вже працював у період канікул, чи має намір це зробити незабаром. Тому молоді необхідно розповідати  про їхні трудові права та обов’язки, про законодавчі норми, що гарантують безпеку та охорону здоровя молодих працівників».    

Наразі відкриття пересувної експозиції та виховний захід  проведено у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній  школі-інтернаті №2, в якій здобувають освіту  діти з особливими потребами.

Освітній заклад, власне, з якого й розпочався проект, вибрано невипадково. Адже у минулому навчальному році вихованці школи були активними учасниками конкурсу малюнка. І хоча ніхто з них не став переможцем, але журі у свій час не могло не виокремити їхні  щирі роботи. Тому під час відкриття пересувної експозиції малюнків школярам було вручено символічну грамоту.

«Паринюк Богдана, Рудой Вікторія, Сачик Анатолій, Паладійчук Роберт, Рогович Софія, Купшан Софія - учні школи, котрі не побоялися спробувати  творчі сили у конкурсі й надіслали на оцінювання журі свої  роботи, - підкреслили у вітальному слові представники Управління Держпраці. - Сподіваємося, що у наступному році учасників конкурсу з числа вихованців навчального закладу буде ще більше».

Заступник директора з виховної роботи Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи - інтернату №2 Людмила Мельник подякувала Держпраці за ініціативу й висловила сподівання, що у перспективі будуть й інші цікаві тематичні просвітницькі проекти.

Днями пересувну експозицію кращих творчих робіт учасників конкурсу малюнка «Охорона праці - очима дітей - 2018»  буде виставлено у Чернівецькій гімназії №5.


 

    

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка