UP

За результатами інспекційного відвідування роботодавець уклав трудові договори з 12 найманими працівниками

Факти працевлаштування 20 неналежно оформлених працівників виявили головні державні інспектори праці Управління Держпраці у Чернівецькій області у фізичної особи - підприємця, що здійснює підприємницьку діяльність у деревообробній галузі у Путильському районі Буковини.

Посадовці територіального органу Державної служби України з питань праці провели інспекційне відвідування та обстеження двох лісопильно-столярних цехів,  де суб’єкт господарювання здійснює виробничу діяльність.

Так, в одному з них було виявлено (при виконанні роботи)  чотирьох працівників.

В іншому  - інспектори Держпраці зафіксували восьмеро працівників, які були допущені суб’єктом господарювання  до роботи без оформлення трудових відносин. Роботодавець також не повідомив про факти їхнього працевлаштування територіальний орган Державної фіскальної служби.

У цьому ж таки цеху підприємцем використовувалася наймана праця восьми громадян, котрі були зареєстровані як фізичні особи - підприємці.

Факти неоформлених трудових відносин та неналежно оформлених трудових відносин є грубим порушенням чинного трудового законодавства, а саме статті 24 Кодексу Законів про працю України - « Укладення трудового договору».

Як наслідок, за результатами інспекційного відвідування, проведеного інспекторами Управління,  роботодавець уклав трудові договори з 12 найманими працівниками.

Довідково: з початку інспекційної кампанії головні державні інспектори праці Управління Держпраці у Чернівецькій області виявили за серпень - вересень 2020 року 76 неналежно оформлених працівників.

Найбільшу кількість працівників без неналежного оформлення трудових відносин фахівці Держпраці виявили на підприємствах деревообробної галузі, у закладах громадського харчування, торгівлі, сільському господарстві.


 

 

 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка