UP

Дані щодо захворювань працівників медичних установ на СOVID-19             

Станом на 13.10.2020 року до Управління Держпраці у Чернівецькій області  надійшло 612 повідомлень про захворювання медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337, закладами охорони здоров’я утворено 600 комісій розслідувань.

На сьогодні роботу  104 комісій завершено. Пов’язано з виробництвом  42 випадки захворювань.

Комісіями  також встановлено, що у 62 випадках захворювання  не пов’язані з виконанням безпосередніх професійних обов’язків.

Оскільки, 12 випадків захворювань  медичних працівників гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, мають летальні наслідки (медпрацівники померли), територіальним органом Державної служби України з питань праці утворено 12 комісій зі спеціальних розслідувань.

Роботу семи із них вже завершено. У двох випадках комісіями встановлено, що смерті працівників сталися внаслідок виконання своїх посадових обов’язків.

Робота п’яти комісій зі спеціальних розслідувань  Управління Держпраці триває.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка