UP

Відбулося друге засідання комісії спецрозслідування групового нещасного випадку

Сьогодні в режимі онлайн відбулося друге засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався з працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Аутомотів Електрік Україна».

Тоді внаслідок  дорожньо-транспортної пригоди  постраждали 13 осіб - 12 працівників підприємства, котрих доправляли після робочої зміни додому  та перевізник, котрий здійснював їх перевезення. Внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом одна людина загинула, решта отримали травмування різного ступеня тяжкості.

Наразі роботу другого засідання комісії очолив заступник Голови комісії - начальник управління інспекційної діяльності Державної служби України з питань праці Олег Гнатюк.

Участь у роботі другого засідання комісії спецрозслідування взяли: начальник сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Грубляк, страховий експерт з охорони праці  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернівецькій області Георгій Сопівник, заступник керівника Департаменту охорони праці - завідувач відділу охорони праці  ФПУ Валентин Маціяшко,  представники департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА та ТОВ «Аутомотів Електрік Україна». 

У ході засідання обговорено організаційні питання

Довідково: комісія спеціального розслідування групового нещасного випадку Державної служби України з питань праці розпочала роботу 1 жовтня.

Комісію Держпраці утворено відповідно до Порядку розслідування  та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за №337 та з метою розслідування обставин та причингрупового нещасного випадку.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка