UP

На семінарі розяснено особливості ведення документів з обліку робочого часу працівників

Спільний захід за участі представника Управління Держпраці у Чернівецькій області та фахівців Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся на Кельменеччині. До участі було запрошено  суб’єктів господарювання району, котрі використовують найману працю.

Тема семінару -  «Легальна зайнятість - гарантія соціального захисту працівників».

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів територіального органу Державної служби України з питань праці Алла Попович, найперше, наголосила на перевагах офіційного працевлаштування.

Посадовець Держпраці звернула увагу роботодавців на негативні фактори незадекларованої зайнятості та констатувала на відповідальності роботодавців  за використання неоформлених трудових відносин.

Інспектор праці також відповіла на численні запитання учасників робочої зустрічі, зокрема, щодо особливостей ведення документів з обліку робочого часу найманого персоналу у нічні зміни, надурочні години, святкові та неробочі дні.

У свою чергу, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Микола Панчук поінформував присутніх про послуги служби зайнятості, подання звітності та зміни у чинному законодавстві.


 

 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка