UP

В області з робочою поїздкою перебував перший заступник Голови Держпраці України Ігор Гоцул

За дорученням т.в.о Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Ігор Гоцул перебуває сьогодні у Чернівецькій області з робочою поїздкою. 

Разом із ним в області перебувають  начальник управління інспекційної діяльності Державної служби України з питань праці Олег Гнатюк та головний спеціаліст відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку департаменту нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Сергій Дригуля.

Посадовці Держпраці взяли участь у роботі комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався з працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Аутомотів Електрік Україна».

У рамках робочого візиту керівники центрального апарату Служби провели розширену робочу нараду з представниками структурних підрозділів Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Це зроблено з метою якіснішої комунікації між Службою та її територіальним органом.

На зустрічі перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул анонсував певні  зміни правового поля, над якими зараз працюють у центральному відомстві.

Деталізовано на тому, що на фінальній стадії зараз перебуває розробка уніфікованого акту заходів державного нагляду (контролю) та допрацьовується відповідні інструкції щодо проведення перевірок

Начальник управління інспекційної діяльності Державної служби України з питань праці Олег Гнатюк, у свою чергу, зазначив на стратегічних цілях та викликах, які наразі стоять перед Службою.

Оскільки основна місія Держпраці - здійснення державного контролю  за дотриманням законодавства про працю, промислову безпеку та охорону праці, тому проведення таких заходів має бути комплексним та якісним, наголошено  у ході наради.

Акцентовано на необхідності ретельнішого планування інспекційної роботи Управління на наступний, 2021 рік та системного аналізу вже проведених заходів.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка