UP

В ефірі Українського радіо - Буковина  - про результати інспекційної кампанії Держпраці

Заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Галина Кушнір взяла участь у радіопрограмі «Прайм - тайм», що вийшла  на хвилях  Українського радіо - Буковина.

Програма транслювалася також в телевізійному  ефірі «Суспільного - Буковина» та на офіційному ю-туб каналі телекомпанії.

Гостя студії та журналістка Маргарита Олійник говорили про захист трудових прав працівників та про зміни у законодавстві про працю для роботодавців.

Мовилося, зокрема, про результати інформаційної та інспекційної кампанії Держпраці, яка наразі триває в області  та, як відбуваються заходи державного контролю.

«Необхідно підкреслити, що проведена свого часу фахівцями територіального органу Державної служби України з питань праці інформаційна кампанія охопила в регіоні понад 5500 роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування. Під час інформаційних заходів інспектори Держпраці  інформували роботодавців та працівників про ризики використання не задекларованої праці. Водночас інспектори органів місцевого самоврядування  Буковини провели понад 760 інформаційних відвідувань роботодавців.

Результатом такої активної кампанії стало те, що у січні 2020 року до територіального органу Державної фіскальної служби  надійшло 1404 повідомлення про укладання трудових угод з 2176 працівниками. Це на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року», - підкреслила в радіо та телеефірі Галина Кушнір.

Посадовець Держпраці повідомила, що наразі в області триває інспекційна кампанія та деталізувала, як відбуваються заходи державного контролю та як загалом,  згідно нового Порядку контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року за  № 1132,  інспектори праці Управління проводять інспекційні відвідування: які підстави для проведення перевірок; які права й обов’язки мають інспектори праці та які права й обов’язки мають роботодавці.

В ефірі заступник керівника Управління наголосила  на тому, що такі інспекційні та інформаційні кампанії Держпраці проводитиме упродовж усього року, зокрема, у сільськогосподарській будівельній, транспортній галузях.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка