UP

Відбулася колегія Держпраці України (оновлюється)

Колегія Державної служби України з питань праці відбулася під головуванням керівника державного відомства Романа Чернеги.

Участь у роботі колегії взяв начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

Під час засідання узагальнено судову практику, сформовану Верховним судом України щодо справ, учасниками яких є Держпраці та їх територіальні органи; обговорено виконання вимог порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті, ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Також обговорено стан державного нагляду на підприємствах гірничо-рудної промисловості, повідомляє сайт Івано-Франківської обласної державної адміністрації. 

Ключове питання розгляду колегії - обговорення низки комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

За словами Голови Держпраці Романа Чернеги, територіальними органами відомства досягнуто вагомих результатів зі збільшення кількості застрахованих осіб, котрі офіційно працевлаштувалися та почали сплачувати єдиний соціальний внесок до Пенсійного фонду України.

Акцентувалося на тому, що на початок листопада 2018 року кількість таких осіб в Україні склала майже 400 тисяч. Відрахування до ПФУ становили майже один мільярд гривень.

Підкреслено: робота щодо детінізації ринку праці триватиме й наступного, 2019, року. 


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка