UP

Випадок смерті працівника лісгоспу розслідує спеціальна комісія Управління

Триває робота комісії зі спеціального розслідування випадку смерті працівника ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп», створена Управлінням Держпраці у Чернівецькій області.

За попередніми даними, працівника 1962 року народження, який самостійно відлучився з робочого місця, було виявлено  мертвим  за межами території автотранспортного парку підприємства.  

Комісію зі спеціального розслідування  було утворено відповідно до Порядку розслідування  та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 року за №337 з метою розслідування обставин та причин випадку смерті.  

Роботу комісії очолив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС територіального органу Держпраці Ігор Пантело.

Довідково: за 10 місяців 2020 року на підприємствах, в установах та організаціях регіону сталося 63 нещасні випадки,  10 із них - зі смертельним наслідком.

Випадки виробничого травматизму мали місце у соціально-культурній сфері (загалом 50, 7 із них – зі смертельним наслідком);

у галузі торгівлі (3 нещасні випадки);

у машинобудуванні (3 травмованих, один із них смертельно);

на підприємствах автомобільного транспорту (двоє потерпілих);

на залізничному транспорті та в лісовому господарстві (по одному смертельно травмованому);

на підприємствах з виробництва деревини,  ЖКГ, пошти та зв’язку - по одному випадку загального травматизму.


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка