UP

У Держпраці  вживатимуть усіх заходів для викорінення корупційних проявів

У Державній службі України з питань праці повідомили, що 16 липня Державне бюро розслідувань затримало начальника одного з відділів Управління Держпраці у Кіровоградській області під час отримання ним неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією ДБР, посадовець налагодив незаконну «схему» додаткового заробітку за погодження документів з питань охорони праці та видачі дозвільних документів підприємствам.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.

Якщо вину буде доведено, посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прикро, що такі поодинокі випадки кидають тінь на весь колектив Держпраці, який доброчесно виконує свою роботу.

Разом з тим, керівництво Держпраці і надалі вживатиме усіх заходів для викорінення корупції у кожному з регіонів України та продовжуватиме тісну співпрацю з правоохоронними органами для очищення системи Держпраці від корупціонерів.

У разі, якщо вам стало відомо про можливі порушення працівниками Держпраці вимог антикорупційного законодавства, ви можете зателефонувати за номером 044-248-74-35 (головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції  Олександр Гарбар) або надіслати повідомлення Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка