UP

Розпочав роботу вебінар для інспекторів праці  проекту ЄС - МОП  - «Пандемія COVID -19: як заходи з безпеки і здоровя на робочому місці помякшують наслідки»

Наразі до роботи вебінару, за словами Національного координатора проекту ЄС -  МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої  праці в Україні» Софії Литвин, вже долучилися півтисячі учасників.

Очікується, що вебінар прослухають майже тисячі фахівців Держпраці.  

Власне, їх вже привітав  Менеджер проекту ЄС – МОП Антоніо Сантош. Він зазначив, що це добра нагода ділитися думками  та набутим досвідом.

Привітав учасників зібрання Голова Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера.

Керівник Держпраці України, зокрема, констатував, що пандемія корона вірусу внесла корективи у життя кожного громадянина, так само і в діяльність державних відомств, зокрема, Держпраці.

За цей час інспектори Держпраці пройшли навчання і, як наслідок, відповідне тестування. У такий спосіб було підготовлено понад півтори тисячі універсальних фахівців.

«Ми добре усвідомлюємо, що це лише теоретична частина роботи, попереду  набуті знання доведеться впроваджувати вже на практиці», - підкреслив очільник Держпраці.

 

Посадовці Управління Держпраці у Чернівецькій область беруть участь у роботі вебінару для інспекторів праці.

 

Отримана під час заходу інформація особлива  цінна для фахівців Управління з огляду на те, що   в Чернівецькій  області вперше в межах держави були зафіксовані випадки зараження корона вірусною інфекцією. На сьогодні область лідирує у списку регіонів, де зафіксовано найбільшу кількість хворих на  COVID -19.

 

Станом на 19.05.2020 року загальна кількість інфікованих на Буковині від першого встановленого випадку складає 2 796 осіб.    


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка