UP

У порушення законодавства про працю, робітники працювали на будівництві без належного оформлення

У Чернівцях субєкт господарювання допустив до виконання роботи на будівельному майданчику працівників без відповідного оформлення з ними трудових відносин.

Не задекларовану належним чином зайнятість виявили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області  при відвідуванні об’єкта будівництва місцевого товариства з обмеженою відповідальністю.

Роботодавець не дотримав установленого  чинним законодавством порядку прийняття та оформлення на роботу чотирьох робітників.

У порушення вимог статті 21 Кодексу законів про працю України - «Трудовий договір» та статті 24  - «Укладення трудового договору», працівники  були допущені до роботи без укладення з ними трудових договорів.

Натомість з ними укладено цивільно - правові договори, що оформлюються, як правило, лише у випадку виконання разових робіт. 

Штрафна санкція за дане порушення, накладена посадовими особами Управління Держпраці на підприємство, -  446 760 гривень (чотириста сорок шість тисяч сімсот шістдесят гривень).

Окрім нелегальної зайнятості, у суб’єкта господарювання виявлено низку інших порушень законодавства про працю.

Так, інспекторами Держпраці зафіксовано порушення у нарахуванні та виплаті заробітної плати, індексації робітникам.

Загалом штрафна санкція за порушення законодавства про працю даним роботодавцем, становить 908 412 гривень (дев’ятсот вісім тисяч чотириста дванадцять гривень).   


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка